Yazar: Kürşat Kanepeci

Final Yapan Diziler Komedi Dizileri Romantik Diziler

Love with Flaws

(Komedi, Romantik)
537 Okunma
Final Yaptı

7.0
YAZAR 7.0
PUAN -
İlk Sen Oyla !

İlk bölümü 27 Kasım 2019’da MBC’de yayınlanan ve 32 bölümden oluşan Love with Flaws; Romantik Komedi türünde Güney Kore yapımı bir televizyon dizisidir.

Yönetmen: Jin Suk Oh

Konusu


Joo Seo Yeon, sürekli başına bela açan yakışıklı 3 erkek kardeşe sahip olduğu için yakışıklı erkeklere karşı mesafeli olan ve ideal erkeği olarak normal bir erkeği düşünen beden eğitimi öğretmenidir. Lee Kang Woo de geçmişte çirkin ve kilolu olduğu için yıllar boyunca görünüşüne dikkat etmiş ve artık tüm kadınları etkileyebilecek kadar yakışıklı bir erkeğe dönüşmüştür ama dış görünüşüne çok takıntılıdır. Lee Kang Woo ve Joo Seo Yeon tanıştıktan sonra her konuda tartışmaya başlarlar. Bu tartışmalar zamanla yerini romantik duygulara bırakacak ve ön yargıları karşılıklı olarak yıkılmaya başlayacaktır.

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 Yeon-Seo Oh Joo Seo-yeon
2 Jae-Hyun Ahn Lee Kang-woo
3 Seul-gi Kim Kim Mi-kyeong
4 Gu Won Lee Min-hyeok
5 Jeong-min Heo Park Hyeon-soo
6 Woo-seul-hye Hwang Lee Kang-hee
7 Yoo-sang Jang
8 Hae-eun Joo Lee Joo-hee
9 Jae-Yong Kim Joo Seo-joon
10 Do-Hyun Shin Baek Jang-mi
11 Min Woo-Hyuk Joo Won-jae

Yazar Yorumu


Love with Flaws, ön yargıların hayatımıza zarar verdiğini ve üstüne gidebilirsek bu sorunu yenebileceğimizi çok güzel bir dille anlatmayı başarmış. Birbirleriyle sürekli tartışan çiftimizin zaman içerisinde birbirlerine aşık olmalarıyla ön yargılarından kurtulmayı başarmaları hem komik bir dille sunuluyor hem de yerine göre dram ve romantik öğlelerle süsleniyor. Kadın başrol oyuncusu kesinlikle çok başarılı bir şekilde rolünü yapsa da erkek başrolü biraz yetersiz buldum. Oynadığı karakterin aşığı yakışıklı olması gerekirken yan karakterler içerisinde kendisinden çok daha fazla yakışıklı olanlar vardı. Ayrıca çok soğuk görünüyordu.

Bölümler ilerledikçe komedinin dozu daha da artıyor bu nedenle ilk bölümlerde diziden sıkılıp yarıda bırakmaya kalkmayın. Güldüğünüz kadar ağlayacağınız konusunda da uyarayım. Sadece ana karakterlere ve hikayeye de odaklanmayın. Çünkü  yan karakterler ve hikayeler de bir o kadar başarılı olmuş. Bu nedenle de dizi hakkında söyleyebileceğim olumsuz çok fazla bir şey yok. 

Dizi hakkında hiç eleştiri yapılmamış. İlk eleştiriyi sen yap.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

Ghost Wars

(Hayalet Savaşları)

Ghost Wars, ABD yapımı yönetmenliğini Simon Barry& …

Devamını Oku

Zomboat!

(Komedi)

İlk bölümü 8 Ekim 2019 tarihinde Hulu ve ITV2 kana …

Devamını Oku

Onzoshi Boys

(Gençlik, Komedi, Romantik)

İlk bölümü 28 Nisan 2019’da Abema TV’d …

Devamını Oku
User Avatar

Kürşat Kanepeci

Adım Kürşat Kanepeci. 7 Ekim 1987 tarihinde Adana'da doğdum. 2018 yılında Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Kamera kullanmayı seviyorum.Şu an hem iş arıyor hem de KPSS'ye hazırlanıyorum.