Yazar: Cem

Biyografi Dizileri Final Yapan Diziler Macera Dizileri Tarih Dizileri

Harley and the Davidsons

(Harley ve Davidsons (Mini Dizi))
411 Okunma
Final Yaptı

8.3
YAZAR 8.7
PUAN 9.5

Harley and the Davidsons, 2016 ABD yapımı biyografi dizisi. Harley Davidson bir motosikletten çok daha fazlası. Amerika’nın sembolü. Davidsonların ve Harley’in isimlerini bir markaya dönüştürme yolundaki sıkı rakiplerle, engellerle, risklerle dolu mücadelesini izleyeceksiniz. Dizi 3 bölümlük mini bir dizi. Yönetmen Stephen Kay, Ciaran Donnelly. Senaryo Seth Fisher, Nick Schenk, Evan Wright. Dizi Discovery tarafından yayınlanmıştır.

 

Konusu


Gerçek bir hikayeye dayanılarak, “Harley ve Davidsons“, 20. yüzyılın başında büyük bir sosyal ve teknolojik değişimin yaşandığı bu ikonik bisikletin doğumunu çiziyor. WalterArthur ve Bill, gelişmekte olan işletmeyi başlatmak için tüm servetlerini ve geçimlerini riske attılar. Bu adamların her biri çok farklı zorluklarla karşı karşıya kalmıştı, ancak hayallerini ve hırslarını bir araya getiren motosikletti. Walter, Arthur ve Bill, her yere gidecek, her yere gidebilecekleri bisiklet üreticisi olarak Harley Davidson’un itibarını pekiştirdiler ve tüm kuralları görmezden gelebildiler. 100 yıldan fazla dayanabilen bir miras ve markanın kalbi ve sadık binicileri. Harley ve Davidsons.

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 Michiel Huisman Walter Davidson
2 Bug Hall Arthur Davidson
3 Robert Aramayo Bill Harley
4 Annie Read Caroline Jachthuber
5 Essa O'Shea Clara Davidson
6 Daniel Coonan Big Bill Davidson
7 Rufus Wright CH Lang
8 Cornelius Geaney Jr. Ensemble
9 Ed Birch Joe Harley
10 Philip Brodie George Hendee
11 Olimpia Melinte May (Red's Wife)
12 Jane Slavin Mary Harley
13 Hera Hilmar Emma
14 Dragos Panait Lawyer

Yazar Yorumu


Diziyi çok başarılı buldum. A’dan Z’ye her şey 1900’lü yılları yansıtıyor. Harley-Davidson motorlarını çok seven biri olarak çok keyif aldım ve nasıl bugüne geldiklerini her yönü ile anlatıyor. İşin mühendislik kısmından tutun da pazarlama tekniklerine kadar. Özellikle bir motor severseniz mutlaka izleyin derim.

1 Yorum
  1. User Avatar
    Reynarar

    Harley Davidson kesinlikle bir motor hayranıysanız bu mini diziyi izleyin. Sıfırdan bir mekanik dehanın ortaya çıkması ve büyümesi

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

Knightfall

(Tapınak Şövalyeleri)

Knightfall, 2017 ABD yapımı dram, aksiyon, ma …

Devamını Oku

Midnight, Texas

(Drama, Fantastik, Gizem)

Midnight, Texas; 2017 yılında yayınlanmaya başlaya …

Devamını Oku

Limitless

(Sınırsız)

Limitless (Sınırsız), 2011 ABD yapımı, Türkçeye Li …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...