Yazar: Cem

Dizi Haberleri

Prison Break: Devam – 5 Sezon Nisan’da Geliyor!Merhaba Yabancı Dizi Severleri;

2016 yılında yabancı dizi sektöründe çok fazla polemiğe konu olan Prison Break’ın devam edip etmeyeceği konusuydu. Sonunda yayın tarihi belli oldu.

Öncelikle belirteyim yeni sezon hakkında hiç bir spoiller vermeyeceğim 🙂

Prison Break 5 Sezon Yayın Tarihi

4 Nisan 2017 de Yani Salı Günü İlk Bölümü Yayınlanacak. Prison Break’in 5 inci sezonu 9 bölümden oluşuyor. Fox kanalında yayınlanacak.

Prison Break 4 Sezonda Neler Olmuştu Hatırlayalim

Michael’ın, Sara’nın ölmediğini öğrenmesiyle başlar ve 22 bölüm sürer. Bu sezonda Ajan Don Self’in oluşturduğu ekip örgüt’ün kara kitabı olarak bilinen Scylla adlı diski ele geçirmeye çalışacaklardır. Bu diskte çok özel bilgiler bulunmaktadır. Eğer mahkumlar bu görevi kabul etmezlerse Fox River’a geri döneceklerdir. O yüzden görevi kabul edip Michael’ın önderliği altında Scylla’yı ele geçirmeye çalışmaya başlarlar. Tabi Şirket ise bu diski koruyamaya başlayacaktır. Özellikle bu işe James Whistler’ı öldürmekle başlarlar. Bu yüzden pek çok kişi ölecektir özellikle de mahkumların tanıdıkları. Bu uğurda birçok kişinin yolu kesişecektir. Scofield’ın annesi aslında ölmemiştir ve 4. sezonda rol alır. Büyük Kaçış: Son Kaçış filmiyle biter.

Prison Break 5 Sezon Bomba Gibi Geliyor…

Bu yazıyı paylaşın:

BENZER HABERLER

Marco Polo 3. Sezon Netflix Tarafından İptal Edildi

Bu hafta Marco Polo’ nun 3 üncü sezonunun ip …

Devamını Oku

Sherlock 4 Sezon Yayınlanmaya Başladı

Merhaba Dizi Öneri Okuyucuları Benim ve bir çok iz …

Devamını Oku

Game of Thrones 7 Sezon 1 Bölüm Yayın Tarihi Belli Oldu!

Sabırla beklediğimiz yeni sezonun ilk bölümünün ba …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...

Yorumlar 2

2 Yorum
  1. User Avatar
    Onur

    Sonunda ya.. Valla aylardır bu haberi bekliyoruz. En sonunda güzel bir haber geldi..

  2. User Avatar
    Nurgül

    Bitmesine çok üzülmüştüm çünkü tüm sezonları neredeyse bir haftada izledim harika bir dizi başlıyor olması çok çok iyi olacak bu denli kaliteli diziler hemen bitmemeli.