Menü
Menü
Menü 1
Menü

Dizi Öneri

Fakir Yazar

Prison Break: Devam – 5 Sezon Nisan’da Geliyor!

23 Ocak 2017
Cem
Prison Break Devam

Merhaba Yabancı Dizi Severleri;

2016 yılında yabancı dizi sektöründe çok fazla polemiğe konu olan Prison Break’ın devam edip etmeyeceği konusuydu. Sonunda yayın tarihi belli oldu.

Öncelikle belirteyim yeni sezon hakkında hiç bir spoiller vermeyeceğim 🙂

Prison Break 5 Sezon Yayın Tarihi

4 Nisan 2017 de Yani Salı Günü İlk Bölümü Yayınlanacak. Prison Break’in 5 inci sezonu 9 bölümden oluşuyor. Fox kanalında yayınlanacak.

Prison Break 4 Sezonda Neler Olmuştu Hatırlayalim

Michael’ın, Sara’nın ölmediğini öğrenmesiyle başlar ve 22 bölüm sürer. Bu sezonda Ajan Don Self’in oluşturduğu ekip örgüt’ün kara kitabı olarak bilinen Scylla adlı diski ele geçirmeye çalışacaklardır. Bu diskte çok özel bilgiler bulunmaktadır. Eğer mahkumlar bu görevi kabul etmezlerse Fox River’a geri döneceklerdir. O yüzden görevi kabul edip Michael’ın önderliği altında Scylla’yı ele geçirmeye çalışmaya başlarlar. Tabi Şirket ise bu diski koruyamaya başlayacaktır. Özellikle bu işe James Whistler’ı öldürmekle başlarlar. Bu yüzden pek çok kişi ölecektir özellikle de mahkumların tanıdıkları. Bu uğurda birçok kişinin yolu kesişecektir. Scofield’ın annesi aslında ölmemiştir ve 4. sezonda rol alır. Büyük Kaçış: Son Kaçış filmiyle biter.

Prison Break 5 Sezon Fragmanı

http://www.youtube.com/watch?v=x9T-9fZn_oA

Prison Break 5 Sezon Bomba Gibi Geliyor…

Yorumlar
Dizi Öneri