Yazar: Cem

Dizi Haberleri

Prison Break: Devam – 5 Sezon Nisan’da Geliyor!Merhaba Yabancı Dizi Severleri;

2016 yılında yabancı dizi sektöründe çok fazla polemiğe konu olan Prison Break’ın devam edip etmeyeceği konusuydu. Sonunda yayın tarihi belli oldu.

Öncelikle belirteyim yeni sezon hakkında hiç bir spoiller vermeyeceğim 🙂

Prison Break 5 Sezon Yayın Tarihi

4 Nisan 2017 de Yani Salı Günü İlk Bölümü Yayınlanacak. Prison Break’in 5 inci sezonu 9 bölümden oluşuyor. Fox kanalında yayınlanacak.

Prison Break 4 Sezonda Neler Olmuştu Hatırlayalim

Michael’ın, Sara’nın ölmediğini öğrenmesiyle başlar ve 22 bölüm sürer. Bu sezonda Ajan Don Self’in oluşturduğu ekip örgüt’ün kara kitabı olarak bilinen Scylla adlı diski ele geçirmeye çalışacaklardır. Bu diskte çok özel bilgiler bulunmaktadır. Eğer mahkumlar bu görevi kabul etmezlerse Fox River’a geri döneceklerdir. O yüzden görevi kabul edip Michael’ın önderliği altında Scylla’yı ele geçirmeye çalışmaya başlarlar. Tabi Şirket ise bu diski koruyamaya başlayacaktır. Özellikle bu işe James Whistler’ı öldürmekle başlarlar. Bu yüzden pek çok kişi ölecektir özellikle de mahkumların tanıdıkları. Bu uğurda birçok kişinin yolu kesişecektir. Scofield’ın annesi aslında ölmemiştir ve 4. sezonda rol alır. Büyük Kaçış: Son Kaçış filmiyle biter.

Prison Break 5 Sezon Bomba Gibi Geliyor…

Bu yazıyı paylaşın:

BENZER HABERLER

American Gods Savaş Başladı İlk Sezon Finali

Merhaba Yabancı Dizi Sevenleri; American Gods İlk  …

Devamını Oku

Marvel’s The Punisher 2. Sezon 18 Ocak’da

İlk sezon bittiğinden beri izleyicilerin 2’n …

Devamını Oku

Z Nation’a 4 Sezon Onayı Geldi

Z Nation’un 3 üncü sezon finali yaklaşırken  …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...

Yorumlar 2

2 Yorum
  1. User Avatar
    Onur

    Sonunda ya.. Valla aylardır bu haberi bekliyoruz. En sonunda güzel bir haber geldi..

  2. User Avatar
    Nurgül

    Bitmesine çok üzülmüştüm çünkü tüm sezonları neredeyse bir haftada izledim harika bir dizi başlıyor olması çok çok iyi olacak bu denli kaliteli diziler hemen bitmemeli.