Yazar: Cem

Dizi Haberleri

Vikings Harika 4 Sezon Finali – 5 Sezon Ne Zaman?



Merhaba Yabancı Dizi Sevenleri

Vikings 4 sezon 20 bölümü ile final yaptı. 20 bölüm efsane bir bölümdü akıllarda bir çok soru bıraktı.

Vikings 5 Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Vikings uzun bir ara verecek sanmayın. 2017 Şubat ayının yani içimizde bulunduğumuz ayın sonlarına doğru yada mart ayının başında 5 sezon start verecek tam tarih belli değil ancak İmdb sayfasında 5’inci sezon 5 inci bölümün tarihi 1 Mart 2017. Tabiki bu tarihe uymayabilirler. 5 Sezon 4 sezonda olduğu gibi 20 bölümden oluşacak.

Vikings 4 Sezon Finali Önemli Detaylar ve Teoriler.

Ragnar’ın oğulları intikam aşkıyla birlik olup amacına ulaşsa da… Kral Ecbert’in ölmeden önce yaptığı oyunun haberinde değiller aynı oyunu Ragnar yapmıştı ölmeden önce 🙂 Ecbert’in oğlu Aethelwulf,  Bishop Heahmund dan yardım isteyecek ve Ecbert’in Ragnarın oğullarına verdiği topraklardaki insanları tekrar öldürecek. Daha önce yaşanılan olay tekrar yaşanacak, yani tekrar savaşlar göreceğiz.

İvar’ın kardeşini öldürmesi ve kardeşlerine karşı cephe alması yani kardeşleri arasındaki uyumu bozması izleyenlerin İvar’dan nefret Etmesini Sağladı. 

Vikings 4 sezon 20 bölüm İvar’ın kardeşini öldürmesi!

Saygılar.
Dizi Öneri.

Bu yazıyı paylaşın:

BENZER HABERLER

Marvel’s The Punisher 2. Sezon 18 Ocak’da

İlk sezon bittiğinden beri izleyicilerin 2’n …

Devamını Oku

Legion İlk Sezon Sona Erdi

Merhaba Yabancı Dizi Severleri Bütün izleyicileri  …

Devamını Oku

The 100 ‘ün 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The 100 4 üncü Sezonu İle Yakında Geliyor 3’ …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...

Yorumlar 2

2 Yorum
  1. User Avatar
    Onur

    Neler olmuş böyle ya… Ben 3. sezondan sonra 4. sezon 1 ve 2. bölümleri izlemiştim. Acaba devamını getirip komple izlesem mi ki ?? 🙂