Dizi Öneri: 11.22.63 – Bir Zaman Yolculuğu Hikayesi

11.22.63 Popüler Dizi Öneri

11.22.63, Stephen King’in 22/11/63 kitabından esinlenmiş, sekiz bölümden oluşan Amerikan bilim kurgu, gerilim TV Mini-Serisi dizisidir. Dizi, J. J. Abrams, Bridget Carpenter ve Bryan Burk tarafından yönetici olarak üretilmiş ilk olarak 15 Şubat 2016’da Hulu üzerinden yayınlanmıştır.

Yazarın Dizi Hakkında Görüşlerini Konunun En Altından Okuyabilirsiniz!

11.22.63 Konusu:

Jake Epping sıradan bir lise öğretmenidir. Bir lokantanın deposunun geçmişe açıldığını fark eden ve zamanda geriye giden Epping, John F. Kennedy suikastını önlemeye çalışacak. Ancak işler çok geçmeden sarpa saracak; zira kahramanımız, Lee Harvey Oswald engeline takılacak ve hayatının aşkı ile karşılaşacak!

11.22.63 Oyuncular:

  • James Franco -Jake Epping / Jake Amberson
  • Chris Cooper -Al Templeton
  • Sarah Gadon -Sadie Dunhill
  • Lucy Fry -Marina Oswald
  • George MacKay -Bill Turcotte
  • Daniel Webber -Lee Harvey Oswald

11.22.63 Fragman:

11.22.63 izlemeli miyim? İmdb? Yazar Yorumu?

Spoiller verip diziyi zehir etmeyeceğim, izleyin ve keyfini çıkarın. İzleyip en etkilendiğim diziydi. Tam tadında bırakmışlar diziyi fakat yine de sonunda keşke devam etseydi diye düşünüyorsunuz. Stephen King’in romanını okumadığım için karşılaştırma yapamayacağım ama izlediğim en etkileyici zaman yolculuğu dizisi olabilir. Oyunculuklar süper, oyuncu seçimi süper, senaryo süper kısacası her şey süper. Eğer bilim kurgu-gerilim tarzı film veya diziler seviyorsanız şiddetle tavsiye ederim. 10/10

Dizi Bölüm Süresi 44-81 dakika arası, bölüm sayısı 8 bölüm.

İMDB:
8,3 İmdb Puanı; Mini dizi serisine girdiği için imdb oranı gayet iyi bir rakam bence kaçırmayın izlediğiniz en iyi diziler arasına girecektir.


SİZLERDE DİZİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ YORUM OLARAK BELİRTİNİZ!

Etiketler: , , , , ,

Bu Konuya 4 Kişi Yorum Yapmış Sende Yorum Yap

  1. James Franco varsa izlenir abi.. Sevdiğim oyunculardan biri. Biraz daha ilerlesin toptan izlerim diziyi.

Konuya Yorum Bırakmayı Unutmayın!