Menü
Menü
Menü 1
Menü

Dizi Öneri

Fakir Yazar

HBO Westworld Etkileyici Sahneler

12 Kasım 2016
Cem
Westworld Etkileyici Sahneler

Westworld HBO’nun En İyi Dizilerinden Biri Olma Yolunda İlerliyor. Şimdiye Kadar 6 Bölüm Yayınlandı ve Beni Etkileyen Bir Çok Sahnesi Oldu Aşağıda Bu Sahnelerden Bazılarını Sizlerle Paylaşacağım 🙂


  • İlk Nesil Robotlar – Çocuğun Ayrılan Yüzü

Bernard bulunan açığı araştırmak için 17’nci bölgeye inmeye karar verir ve 17’nci bölgeye gider karşısında bir kulube görür kulubeye girdiğinde tanımadığı robotlar görür. Bernard ailenin reisini arnold sanıp “Siz arnold musunuz diye sorar” ancak  Robot “Arnold kim sen kimsin” diyerek Bernard’ın üstüne yürür Bernard ne kadar komut versede bernard ın komutlarını dinlemez ve yardımına Robert Ford yetişir ve robotların ilk yapılan robotlar olduğu ve yapan kişinin Robert Ford’un ölen ortağı Arnold olduğunu söyler ve çocuğu yanına çağırır arkadaşlar çocuğun yüzünün 4 parçaya ayrılması ve içindeki metal kısmı göstermesi bi harikaydı.


  • Maeve’nin Westworld Tesislerini Gezmesi

Maeve westworld’ü karıştıracak gibi eline geçirdiği 2 robot cerrahını elinde oynatıyor taş gibi hatun robot bile olsa 🙂 Maeve felix’den tesisleri gezdirmesini ister ve felix de gezdirir gördüklerine çok şaşırır çünki kendisini robot olduğuna inanmıyordur. En son gördüğü westworld tanıtım reklam filmi maeve’yi tam anlamı ile şok eder.

 


  • Bana da mı Lo Lo Siyah Adam

The man in Black yani Siyah Adam kendi saflarına çektiği Teddy ile birlikte bara girer ve Robert ziyaretine gelir. Siyah Adam Robert’ı üstü kapalı tehdit eder. Robert’da burası benim, herşey benim, herkes benim, sen kim ola deyip Teddy ile cevap verdirir.


  • Dolores’den Beklenmeyen Haraket

Dolores Diziye hanım hanımcık devam ederken bu hamleyi ondan hiç beklemezdim, bence dolores ileride çok önemli bir karakter olacak.


  • Barnes’in Robot Çıkması

Dizinin ilk bölümünden beri beni en çok sarsan sahnelerden biri barnes in robot olduğunu hatta westworld çalışanlarının tamamına yakınının robot olduğunu hiç anlamamıştık izleyici olarak unutulmayacak bir sahne.
https://www.youtube.com/watch?v=lXDMDAdIvhs


  • Robert’ın Ölüm Sahnesi

Dizinin ilk sezon finalindeki son sahne Robert’ın Ölmesi


Son Olarakda Westworld’ün Soundtrack’ını Paylaşayım Size Bu Müzik Beni Benden Alıyor.

Dizinin İlerleyen Bölümlerinde daha Güzel Sahneler izleyiceğime İnanıyorum. Western Dizilerini seven birisi olarak takipte olacağım 🙂

Yorumlar
Dizi Öneri