Yazar: Kürşat Kanepeci

Animasyon Dizileri

The Last Kids on Earth

(Aile, Macera, Komedi, Animasyon)
316 Okunma
Devam Ediyor

7.7
YAZAR 8.0
PUAN 7.5

İlk bölümü 17 Eylül 2019 tarihinde Netflix platformunda yayınlanan The Last Kids on Earth; Aile, Macera ve Komedi türlerini içerisinde barındıran Amerika yapımı bir Animasyon dizisidir.

Yönetmen: William Lau

Konusu


Dünya, devasa canavarlar ve zombiler tarafından istila edilir.  Genç Jack Sullivan ve arkadaşları hayatta kalabilmek için onlarla mücadele ederken aynı zamanda üvey ailesinden kalan ağaç evde video oyunları oynayıp şekerlemeler yiyerek eğlenirler.

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 Nick Wolfhard Jack Sullivan
2 Bruce Campbell
3 Keith David
4 Rosario Dawson
5 Charles Demers
6 Mark Hamill
7 Montse Hernandez
8 Catherine O'Hara
9 Garland Whitt
10 Giles Panton Su Canavarı

Yazar Yorumu


Canavarlardan ve zombilerden kaçmak, hayatta kalan son birkaç insandan birisi olmak, bol kahkaha ve eğlence, tabii ki son olarak da animasyon bir araya geldiğinde ortaya başarılı bir yapım çıkıyor. Kıyametin ortasında kalmış birkaç çocuk hem hayatta kalmaya çalışıyorlar hem de oyunlar oynayıp eğleniyorlar. Bu animasyonu tüm çocukların severek izleyeceğine emin olabilirsiniz.

The Last Kids on Earth’te bazı sahnelerin bilgisayar oyunuymuş gibi izleyicilere sunuluyor oluşu da çocuklar kadar oyun oynamayı seven yetişkinleri de kendisine çekecektir. Karakterlerin uyumu ve birbirleriyle olan ilişkileri de çok başarılı. Kullanılan müzikler, diyaloglar, seslendirmeler kusursuz bir şekilde işlenmiş. Dizideki tek kız karakterin ayaklarının yere sağlam basıyor oluşu ve erkeklere muhtaç olmadan hayatta kalabilmesi de kız çocukları için ilham olabilir.

The Last Kids on Earth, Max Brallier tarafından yazılmış bir kitap serisidir ve ilk defa Ekim 2015’te yayınlanmıştır. Animasyonundan hoşlandıysanız çocuğunuzun okuması için kitabını almanızı tavsiye ederim.

Çizim/Animasyon: 7/10

Hikâye: 7/10

Karakterler: 7/10

Müzikler: 7/10

Genel: 7/10

Dizi hakkında hiç eleştiri yapılmamış. İlk eleştiriyi sen yap.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

Love, Death & Robots

(Animasyon, Komedi, Fantastik, Bilim Kurgu)

İlk bölümü 15 Mart 2019 tarihinde Netflix platform …

Devamını Oku

Basilisk

Basilisk, Japon yapımı olan, ilk kez 13 Nisan 2005 …

Devamını Oku

Avengers Assemble

(Yenilmezler)

Avengers Assemble, 2013 yılından beri Disney XD ka …

Devamını Oku
User Avatar

Kürşat Kanepeci

Adım Kürşat Kanepeci. 7 Ekim 1987 tarihinde Adana'da doğdum. 2018 yılında Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Kamera kullanmayı seviyorum.Şu an hem iş arıyor hem de KPSS'ye hazırlanıyorum.